Rozrywki integracyjne – co wybrać dla swojego zespołu?

Własny biznes to jedyna w swoim rodzaju przygoda i mnogość perspektyw – właśnie stąd wynika fakt, że osoby pracowite, energiczne i pomysłowe, będą starały się utworzyć zespół, który zwiększy szanse firmy na zaistnienie wśród konkurencji. Skupienie tego rodzaju pracowników to jedno, natomiast podtrzymanie ich wysokiej motywacji, dobre wzajemne stosunki oraz stworzenie satysfakcja pracowników, to druga sprawa.

wyjścia integracyjne po pracy i wieczorne imprezy, z pewnością świetnie wpłyną m. in. na atmosferę w zespole, motywację i efektywność – to naprawdę działa! Często polecaną formą integracji jest wspólna wizyta w pubie, gra w kręgle, escape room albo… laserowa strzelanka! Biorąc za przykład takie miasto jak bilard Łódź, lokalna strzelnica czy dla miłośników mocnych wrażeń: paintball także brzmią całkiem kusząco. Co więc wybrać?

Po pierwsze wypada wziąć pod uwagę charakter naszych współpracowników, bowiem nieprzekonany i średnio zgrany team nie będzie miał szans na wygraną – z drugiej strony odrobina adrenaliny będzie potęgować frajdę. Po zmożonej aktywności można zaaranżować ognisko, przy którym reszta spotkania popłynie z dźwiękiem znanych wszystkim piosenek, przy pogawędkach i dowcipach. Z pewnością spędzimy czas w miły sposób.

Niestety paintball może okazać się nie do końca trafionym pomysłem i cios kulką z farbą jest nieraz dość bolesny, zatem na przykład płeć piękna może być nie bardzo zafascynowana podobną rozrywką. Dodatkową niedoskonałością jest koszt, bowiem za każdego współpracownika trzeba zapłacić orientacyjnie 50-100 zł. Pieniądze jednak nie powinny decydować o naszym wyborze, jeśli nasza firma realizuje tego typu pomysły tylko okazyjnie.

Back to Top